Agregat Malarsko – Szpachlarski GRACO Mark V 3-in-1

Najbardziej zaawansowane elektryczne urządzenie natryskowe Graco, do bezpowietrznego natrysku farb wewnętrznych, zewnętrznych, antykorozyjnych, i gładzi do natrysku hydrodynamicznego. Idealny do malowania elewacji !

Cechy agregatu malarskiego Graco Mark V 3-in-1

MARK V to optymalne urządzenie przeznaczone do natryskiwania dużych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków! Jest to urządzenie uniwersalne, dostosowane do natrysku powłok ogniochronnych i nakładania lekkich gładzi wykończeniowych.

Został zoptymalizowany z myślą o profesjonalistach, którzy jednocześnie malują i natryskują gładź, oczekując wydajności, którą to urządzenie może zapewnić.

Usprawnia prace malarskie

Stosując agregat malarski, nie tylko równomiernie naniesiesz farbę na ścianę, ale także zrobisz to znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych narzędzi.

Oszczędności

Stosując agregat malarski, jesteś wstanie wymalować większą powierzchnię przy pomocy tej samej ilości farby. Co za tym idzie oprócz zaoszczędzonych roboczogodzin, zużyjesz też mniej materiałów potrzebnych do wykonania pracy. Wynajęcie agregata choć raz spowoduje, że nie będziesz chciał wrócić do poprzednich narzędzi.

%

Szybsze wykonanie pracy

Zadowolonych klientów

Pompy Endurance™

Elektryczne urządzenia natryskowe MARK HD 3-IN-1 wykorzystują pompy Endurance™ – najbardziej trwałe i niezawodne pompy na rynku, zapewniające co najmniej dwukrotnie dłuższy okres eksploatacji w porównaniu do produktów firm konkurencyjnych.

Uszczelnienie V-Max Blue umożliwia zwiększenie wydajności natryskiwania, a nowa, ekskluzywna technologia MaxLife™ EXTREME wydłuża okres eksploatacji i obniża koszt posiadania. Pompy Endurance™ mogą być stosowane do natryskiwania szerokiej gamy powłok dzięki zwiększonemu prześwitowi, zapewniającemu maksymalną wydajność.

Ponadto umożliwiają prostą, modułową naprawę dzięki takim funkcjom jak system odłączania pompy ProConnect, łatwo dostępny zawór wlotowy QuikAccess oraz wkłady uszczelniające QuikPak V-Max Blue.

Doba wynajmu

200 zł

Kaucja 1500 zł

* ceny brutto.
Przy dłuższym lub regularnym wynajmie cena do uzgodnienia.

R

Doradztwo techniczne

R

Dodatkowe wyposażenie

R

Zadbany sprzęt

R

Szkolenie z użycia

R

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wyposażenie

R

Pistolet Contractor PC- nowoczesny, bardzo lekki i wygodny

R

Wąż 15 m lub 30 m lub 2 x 15 m

R

Przedłużka 40 cm

R

Przedłużka 120 cm z pistoletem IN-LINE oraz zaworem Cleanshot

R

Dysze do wyboru

Wypożycz agregat

ul. Obornicka 312,
60-691 Poznań

Zadzwoń

Godziny Otwarcia

7:30-16:00
Od poniedziałku do piątku