Agregat Malarsko Szpachlarski GRACO Mark V 3-in-1

Najbardziej zaawansowane elektryczne urządzenie natryskowe Graco, do bezpowietrznego natrysku gotowych gładzi do natrysku hydrodynamicznego.

Informacje

Hydrodynamiczne urządzenia natryskowe do nakłania gładzi MARK HD 3-IN-1 zapewniają elastyczność wymaganą na placu budowy dzięki zastosowaniu technologii, której nie oferuje nikt inny. WSZYSTKIE hydrodynamiczne urządzenia natryskowe do nakłania gładzi MARK HD 3-IN-1 są przeznaczone do powłok o średniej i wysokiej lepkości i zapewniają najlepszą wydajność natryskiwania.

Duży przepływ w poszerzonych kanałach cieczy obraca tłok, który dzięki temu zużywa się równomiernie, a powierzchnia czynna o kącie 360 stopni oznacza wyjątkowo długi okres eksploatacji.

Jako jedyni w Wielkopolsce wynajmujemy Agregat Mark V ze zbiornikiem 90l do gotowej masy ! 

Usprawnia prace malarskie

Stosując agregat malarski, nie tylko równomiernie naniesiesz farbę na ścianę, ale także zrobisz to znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych narzędzi.

Oszczędności

Stosując agregat malarski, jesteś wstanie wymalować większą powierzchnię przy pomocy tej samej ilości farby. Co za tym idzie oprócz zaoszczędzonych roboczogodzin, zużyjesz też mniej materiałów potrzebnych do wykonania pracy. Wynajęcie agregata choć raz spowoduje, że nie będziesz chciał wrócić do poprzednich narzędzi.

Cechy agregatu szpachlarskiego Graco Mark V 3-in-1

MARK IV to optymalne urządzenie przeznaczone do natryskiwania dużych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków! Jest to urządzenie uniwersalne, dostosowane do natrysku powłok ogniochronnych i sporadycznego nakładania
lekkich gładzi wykończeniowych.

Nasz dobrze znany model MARK V oferuje jeszcze więcej! Został zoptymalizowany z myślą o profesjonalistach, którzy jednocześnie malują i natryskują gładź, oczekując wydajności, którą to urządzenie może zapewnić.

Urządzenie MARK X ProContractor ma dwa razy większą wydajność niż MARK V i jest wystarczająco mocne, żeby natryskiwać ponad 30 000 litrów materiału rocznie, a także pracować z najcięższymi masami szpachlowymi. To dla Ciebie za dużo? Wypróbuj urządzenie MARK VII, a będziesz zadziwiony współczynnikiem
ceny do wydajności.

%

Szybsze wykonanie pracy

Zadowolonych klientów

Pompy Endurance™

– Tłok Chromex, tuleja SST oraz uszczelnienie V-Max Blue dwukrotnie wydłużają okres eksploatacji w porównaniu z konkurencją
– Wytrzymałe uszczelnienia V-Max Blue
– QuikPak umożliwia łatwą, modułową naprawę – wymień uszczelniacze pompy w 2 minuty

MaxFlo 2 z ochroną przed wypływem

– Samoczyszcząca uszczelka wykonuje ruchy wahadłowe podczas każdego cyklu pracy pompy, eliminując gromadzenie się i wypływ materiału
– Umożliwia nieprzerwane natryskiwanie dla maksymalnej wydajności
– Poszerzone kanały cieczy MaxFlo zapewniają maksymalny przepływ, nawet podczas stosowania najcięższych materiałów

Doba Wynajmu  agregatu ze zbiornikiem:

200 zł

Kaucja 1500 zł

* ceny brutto.
Przy dłuższym lub regularnym wynajmie cena do uzgodnienia.

R

Doradztwo techniczne

R

Dodatkowe wyposażenie

R

Zadbany sprzęt

R

Szkolenie z użycia

R

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wyposażenie

R

Pistolet HD Blue do gładzi

R

Dysze PAA427 i HDA531

R

Wąż materiałowy 3/8" x 15 m

R

Końcówka węża BlueMax II 1/4" x 0,9 m

R

Jako jedyni w Wielkopolsce wynajmujemy Agregat Mark V ze zbiornikiem 90l do gotowej masy !

Wypożycz agregat

ul. Obornicka 312,
60-691 Poznań

Zadzwoń

Godziny Otwarcia

7:30-16:00
Od poniedziałku do piątku